Yardım

Değerli Müşterilerimiz,

Sitemizde Alışveriş yapabilmek için üye olmak zorunda değilsiniz. Kargoların sizlere sorunsuz ulaşabilmesi için Telefon, Adres ve İsim bilgileriniz ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Sitemiz SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. 

Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mutlu alışverişler dileriz.

Alomamam olarak 2010 yılından itibaren Petshop sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Evcil dostlarımızın ihtiyaçlarını keyifle karşılamaktayız. Binlerce çeşit ürün yelpazemiz ile bütün ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz.

İstanbul da 4 farklı şubemiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bununla birlikte Online siparişlerinizi “ Aynı Gün Kargo ” ile sizlere hızlıca ileterek, evcil dostlarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli ürünlerle cevap verebiliyoruz. İsterseniz Telefon ve Whastapp hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda sorularınız için Whatsapp Hattımız ile mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin istek ve önerilerine önem veriyor, stratejilerimizi sizden gelen talepler doğrultusunda revize ediyoruz. Birlikte ortak projeler ile sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına destek veriyoruz.

Saygılarımızla,

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et